J2T

Wygląda na to, że rysuje się nam doskonała okazja na rynku złota, które wczoraj dość gwałtownie wzrastało na fali wyprzedaży USD. Rynek kontraktów na kruszec dotarł w rejon oporu w postaci krótkoterminowej linii trendu spadkowego, która jest wspierana za pomocą zniesienia 38,2%.

Właśnie ten poziom, w dniu wczorajszym, okazał się kluczowym dla dalszej walki popytu z podażą. Patrząc na zarysowane pro podażowe świeczki wraz z wciąż niepokonanym oporem pozycja krótka wydaje się atrakcyjnym rozwiązaniem. Dodatkowo należy nadmienić, iż dywergencja z rynkiem funduszy ETF jest bardo duża i nadal się powiększa.

Zlecenie obronne możemy postawić powyżej lokalnego szczytu na 1192$, zaś naszymi celami mogą być rejony oznaczone na zielono, poniżej bieżącego wykresu ceny.

GOLDH4

Forex Demo

 

xm baner czerwiec 2014

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO