J2T

Jak co tydzień stratedzy brytyjskiego banku prezentują swoje poglądy dotyczące rynku walutowego na bieżący tydzień handlowy.

W tym tygodniu bank jest niedźwiedzio nastawiony do walut stricte surowcowych jak AUD, NZD i CAD, które ich zdaniem powinny być sprzedawane na krótkoterminowych zwyżkach przeciwko USD. W przypadku AUDUSD bank jest wyjątkowo przekonany o spadkach pod wpływem nowych tegorocznych minimów jakie ujrzeliśmy w ubiegłym tygodniu.

Według Barclays zejście poniżej 0,7370 powinno dać sygnał do spadków w rejon 0,71. Poza tym NZDUSD ma zniżkować w okolice 0,6560 oraz później 0,64.

W przypadku USDCAD bank oczekuje zwyżki w rejon początkowego celu na 1,2835 – tegoroczny szczyt. Przełamanie tego oporu powinno generować ruch wzrostowy w kierunku kolejnego celu Barclays zlokalizowanego na 1,3065.

Forex Demo
Waluty surowcowe względem USD z technicznej perspektywy

Screen Shot 07-13-15 at 01.27 PMŹródło: www.efxnews.com

akademia baner pojedynczy wpis żółty

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO