J2T

sygnaly-opcje-binarne-exbino

Sponsorem poniższej analizy jest eXbino, który jako jeden z najdłużej działających brokerów opcji binarynych, oferuje dostęp do bezpłatnych sygnałów inwestycyjnychDolar trzyma się mocno na rynkach azjatyckich w poniedziałkowy poranek, ponieważ inwestorzy wyczekują podniesienia stóp procentowych. Kurs złota spadł do najniższego od pięciu lat poziomu.

W tym samym czasie, pod otwartymi ponownie bankami, Grecy ustawiają się w kolejkach. Może to być pierwszą oznaką powrotu do normalności.

gold opcje binarne sygnaly exbino

Forex Demo

Sygnał inwestycyjny przygotowany przez eXbino

Dobrze widzieć, że sytuacja w Grecji rozwija się we właściwym kierunku, jednak ze względu na ilość czynników, sytuacja korelacji euro i dolara jest zbyt skomplikowana, żeby wskazać kierunek zmian.

Polecamy unikanie opcji opartych na EUR i USD. Z pewną dozą pewności można natomiast powiedzieć, że złoto powinno zacząć się odbijać od dna, dlatego też polecamy opcje HIGH dla GOLD.

 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO