J2T

Stratedzy brytyjskiego banku prezentują swoje najnowsze wyniki analiz technicznych dla głównych par walutowych.

USDJPY – bank wciąż jest nastawiony zdecydowanie pro wzrostowo i zaleca wykorzystywanie spadków do zajmowania pozycji długich po lepszej cenie. Kluczowym wsparciem pozostaje poziom 122, który ma wspierać trend wzrostowy z celami na 125,7 oraz 132,2.

GBPUSD – w przypadku kabla stratedzy grupy prezentują neutralne nastawienie, lecz jednocześnie preferują kupno pary na dołkach. Ruch powrotny powyżej 1,5450 mógłby sygnalizować zakończenie korekty i wzrosty w pobliże 1,5550 i później 1,57.

Forex Demo

AUDUSD – jeśli chodzi o rynek kangura brytyjski bank wciąż trzyma się spadkowego scenariusza i zaleca wykorzystywanie obecnych ruchów do shortowania pary. Celami dla owych pozycji mają być tegoroczne minima na 0,7530 oraz pułap 0,71.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO