J2T

Notowania walut skorelowanych z rynkiem surowcowym poradziły sobie najlepiej podczas pierwszej azjatyckiej sesji w nowym roku. Najlepszą walutą okazał się do tej pory dolar australijski, co z kolei może być reperkusją solidnych odczytów PMI z chińskiej gospodarki.

Ponadto z samej Australii przemysłowy indeks PMI (CBA) okazał się lepszy od wcześniejszej wartości za listopad, z drugiej strony wskaźnik publikowany przez AIG nieco spadł w minionym miesiącu. Bardzo dobrze radzi sobie również CAD, który zyskuje o poranku blisko 0,4% w stosunku do swojego odpowiednika z USA.

Z punktu widzenia analizy technicznej notowania AUDUSD wydaje się, że mogą kontynuować swój marsz na północ, zaś pierwszym pokaźniejszym oporem może być okolica 0,80. Z kolei lokalnym wsparciem powinno być zniesienie 50% Fibonacciego ostatniej fali spadkowej.

Forex Demo

Jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich analiz i treści, które udostępniamy w Exademy, dodaj swój adres e-mail do naszej listy mailingowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, lub napisz na LinkedINFacebookTwitter.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO