J2T

Sponsorem poniższej analizy jest eXbino, który jako jeden z najdłużej działających brokerów opcji binarynych, oferuje dostęp do bezpłatnych sygnałów inwestycyjnychDzisiaj w nocy poznaliśmy wyniki handlu detalicznego w Japonii – prognoza 0.5%, poprzednio 3.0%, odczyt na poziomie 0.9%. Okazał się co prawda lepszy od przewidywań analityków, jednak ciężko nie zauważyć silnego osunięcia w stosunku do publikacji z miesiąca wcześniejszego.

Sygnał inwestycyjny przygotowany przez analityków Exbino

Obserwuj dzisiejszy kurs USDJPY. O godzinie 16.00 zostanie ogłoszony raport na temat sprzedaży domów. Oczekuj gwałtownych ruchów i wg zasady “każdy gwałtowny dąży szybko do średniej” otwieraj pozycje przeciwne do trendu z czasem zakończenia opcji na minimum koniec dnia

Forex Demo

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO