J2T

akademia baner pojedynczy wpis żółty

Według najnowszych doniesień dwaj uzbrojeni mężczyźni wtargnęli do kościoła w pobliżu miejscowości Rouen, w południowej Francji, podczas odprawianej mszy.

Zabójcy mięli wziąć za zakładników księdza, dwie zakonnice oraz kilku uczestników zgromadzenia. Ostatnie informacje sugerują, iż ksiądz został zamordowany przed pocięcie gardła. Następnie policjanci mięli zastrzelić dwójkę zamachowców – według informacji pochodzących od rzecznika ministra ds. wewnętrznych, który udzielił wywiadu agencji Reutersa.

Zobacz również: Inwestuj świadomie. Otwórz konto i odbierz 30$ na start

Ponadto, jak podaje francuska telewizja był słyszane strzały po tym, jak na miejscu zdarzenia zjawiła się policja. Jak podaje agencja AFP obecnie drugi z zakładników walczy o życie.

Zgodnie z informacjami pochodzącymi z Le Point mężczyźni wbiegający do kościoła mięli krzyczeć „ISIS” w języku arabskim. To ponownie może

Polecamy: Kosmiczny skok rynkowych stóp. Gdzie kupować USD?

Choć na rynku walutowym nie widzimy bezpośredniej reakcji na te doniesienia, to z pewnością nie są one dobre, i to nie tylko z punktu widzenia rynkowego. Fatalna seria różnorakich zamachów i napaści we Francji i Niemczech zdaje się trwać.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO