J2T

Analitycy NAB uważają, że końcowy wynik wyborów we Francji reprezentuje zwycięstwo tamtejszych wyników sondażowych sugerujących taki rezultat.

Ponadto oczekiwano “radości rynkowej” po zwycięstwie Macrona i oczekuje się dalej, jeśli Macron zostanie wybrany ostatecznie na prezydenta w drugiej turze za dwa tygodnie.

Polecamy: Inwestuj w akcje, surowce, indeksy, waluty. Odbierz 50€ gratis

Bank zaznacza również, że po raz pierwszy w nowoczesnej historii Francji w drugiej turze wyborów nie będziemy mięli żadnego kandydata z tzw. politycznego mainstreamu.

To wszystko zdaniem banku sprawia, że czerwcowe wybory do Zgromadzenia Narodowego stają się jeszcze ważniejsze, przede wszystkim pod względem perspektyw prezydenta do uchwalania procesów legislacyjnych.

Forex Demo

Zobacz: Inwestuj bez ryzyka. Otwórz konto i odbierz 30$ na start

W tym względzie warto zapoznać się z obszerną analizą przed wyborami we Francji (zarówno prezydenckimi, jak i parlamentarnymi), by wiedzieć dlaczego Zgromadzenie Narodowe ma tak duże znaczenie dla dalszych losów gospodarczych.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO