J2T

Od rana widzimy wzmożoną zmienność na rynku popularnego kabla, który atakuje w tym momencie górne ograniczenie kanału trendowego. Jednak w ciągu kilku ostatnich dni ta sztuka się nie udawała. Obecnie mamy również, patrząc na oscylator RSI, spore wyprzedanie rynku, które może sprzyjać ewentualnym zwyżkom.

Aprecjacja funta będzie najprawdopodobniej ograniczona do najbliższej strefy oporu na 1,5403 oraz zniesienia 38,2%. W tym rejonie możemy szukać zleceń sprzedaży z niewielkim stop lossem powyżej doji oznaczonej strzałką.

W przypadku przełamania ostatniego minimum na 1,5240 warto rozważyć pozycje krótkie z celem na 1,5090. Wówczas zlecenie zabezpieczające może być umieszczone nad lokalną strefą na 1,5290.

Forex Demo

GBPUSDH4

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO