J2T

To właśnie Australijczyk obok euro było najsłabszą walutą podczas wczorajszego otwarcia rynku FX. Wynika to oczywiście z niechęci inwestorów do utrzymywania aktywów w walutach typu “risk-on” w obliczu tego co dzieje się w Grecji.

AUDUSD osiągnął wczoraj nowe minima przełamując na moment poziom 0,76. Sytuacja ta jednak nie trwała długo, gdyż w kolejnych godzinach nastąpił szybki odwrót w okolice lokalnej strefy podaży. Pokonany w piątek kanał trendowy powinien jednak stopować nadmierny ruch wzrostowy.

Zatem możemy szukać zleceń krótkich z okolic 0,7680 z celem na 0,76 oraz później ewentualnie na 0,7535. Należy jednak brać pod uwagę dynamiczną sytuację na euro w ciągu dzisiejszej sesji, która może rzutować na inne pary.

AUDUSDH4

Forex Demo

akademia baner pojedynczy wpis żółty

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO