J2T

Popyt na jena od wczoraj zdecydowanie wzrósł, co zrozumiałe w obliczu niepewności. Para szybko powróciła i przetestowała strefę podaży w rejonie 123,20 i zniesienia 38,2%. Luka oczywiście wciąż pozostaje niedomknięta jak na większości rynków, jednak póki co pewna zniżka jest jeszcze prawdopodobna.

Najbliższe wsparcia to zniesienie 50% w pobliżu 122,40 – silny poziom popytowy, lecz wczoraj już chwilowo przełamany. Niemniej jednak możemy szukać formacji pro popytowych w okolicy tejże strefy w celu ewentualnych pozycji długich.

Przełamanie tej struktury może doprowadzić nas w rejon wsparcia na 121,55 (zniesienie 61,8%) – poziom, który działał jako opór od grudnia. To właśnie te poziomy są wskazywane przez największe banki jako dobra opcja do odnowienia pozycji długich.

USDJPYH4

Forex Demo

akademia baner pojedynczy wpis żółty

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO