J2T

Rynek USDJPY po gwałtownych wzrostach w poprzednich dniach ostatnio nieco wyhamował docierając do oporu w pobliżu 125. Tym samym wydaje się dobrą okazją próbowanie wchodzenia w pozycje długie po korzystniejszych cenach.

Z drugiej strony wciąż należy brać pod uwagę ryzyko dalszej aprecjacji euro w stosunku do dolara na skutek nowych kwestii z Grecją. Pierwszą szansą zakupu możemy mieć w rejonie 123,45 i zniesienia 23,6% mierzonego ruchu, który rozpoczął ostatni rajd na UJ.

Celem dla potencjalnej pozycji długiej może być wspomniany opór zlokalizowany na 125. Warto również zauważyć, że przecena jaka miała miejsce w ostatnie kilkadziesiąt godzin przyczyniła się do sporego wyprzedania rynku na analizowanym interwale czasowym.

Forex Demo

USDJPYH1

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO