Bitcoin wszedł do głównego nurtu w ciągu ostatnich czterech lat, a wraz z nim wiele kasyn online zaczęło akceptować kryptowaluty. Kluczową zaletą technologii blockchain wykorzystywanej w sektorze zakładów, hazardu i kasyn online jest to, że zapewnia przejrzystość transakcji bazodanowych.

Obecnie istnieje wiele nowych i nadchodzących loterii typu open source, na przykład, w których stosunek zwrotu do gracza jest zwykle utrzymywany w tajemnicy. I chociaż gracze są zwykle sceptyczni, prawdopodobnie zakładając, że było to oszustwo w kasyno online, mogą teraz zobaczyć, w jaki sposób transakcje są przetwarzane, rozwiązując ten problem.

Kiedy grasz online za pomocą blockchain, jeśli stracisz pieniądze, możesz zobaczyć, dokąd trafiają w systemie. Oznacza to, że możesz dokładnie zobaczyć, ile witryna zarabia na Twoim depozycie i jak godna zaufania jest ta witryna.

W nadchodzących latach wykorzystanie blockchain w zakładach bukmacherskich lub kasynach online przyspieszy. Widzimy już projekty, które zakłócają przestrzeń, opierając swoją infrastrukturę całkowicie na płatnościach blockchain.

Wyzwania Rozwiązania Blockchain

Wiele witryn z grami online udostępniającymi nietradycyjne gry Hazardu lub Malta Financial Services Authority (MFSA).

Blockchain rozwiązuje ten problem dla klientów, ponieważ w tym kontekście zastępuje potrzebę tych regulatorów. Dzieje się tak dzięki technologii blockchain i przejrzystości transakcji, możesz zobaczyć, co dzieje się z Twoimi pieniędzmi i depozytami, a także mieć wgląd w to, jakie straty innych graczy dodały do Twoich wygranych. Będzie również jasne, ile strona zarabia na każdej transakcji, dzięki czemu gracze nie poczują się oszukani.

Hazard a kryptowaluty

Nie ma dużego skrzyżowania osób zainteresowanych zarówno hazardem, jak i kryptowalutami.

Osoby zainteresowane hazardem są przyciągane do rozrywki i zazwyczaj nie boją się stracić pieniędzy. Jednak dla młodszej kohorty hazard zazwyczaj nie jest atrakcyjny, ponieważ chcą zobaczyć zwrot z inwestycji, ale także zrozumieć, że dom zawsze wygrywa, więc jest to ryzyko.

Jeśli zainwestują w kryptowaluty, takie jak Bitcoin lub inne znane waluty, i utrzymają je na dłuższą metę – mówimy o latach, a nie dniach – osiągnął dobry zwrot.

Ryzyko specyficzne dla hazardu przy użyciu kryptowalut a fiat

Ryzyko jest takie samo dla kryptowalut i fiat, jeśli chodzi o oszustwa, z niektórymi mniej znanymi witrynami, których celem jest kradzież środków lub odmowa wypłaty, chociaż sposób, w jaki to się osiąga, może się różnić. Ale istnieją również sposoby na zmniejszenie ryzyka dla obu walut, a korzystanie z dobrze znanych witryn hazardowych jest kluczowe.

Jeśli gry hostowane przez witryny z grami online lub zakłady bukmacherskie są kontrolowane przez agencję regulacyjną, tak jak powinno to być w przypadku korzystania z fiat, jest bardzo mało prawdopodobne, aby gry te skutecznie Cię oszukały. Biorąc to pod uwagę, sama strona może nadal próbować cię oszukać, na przykład mówiąc, że gracz nie dostarczył odpowiednich dokumentów lub próbować uniknąć wypłaty, jeśli gracz wygra.

Zdecydowanie bezpieczniej jest dla graczy korzystać z witryn hazardowych opartych na kryptowalutach ze względu na przejrzystość krypto i blockchain, umożliwiając graczom śledzenie ich funduszy. Jednak oszuści wykorzystujący kryptowaluty mają mniej pracy do wykonania, aby osiągnąć swój cel. Na przykład nie muszą integrować normalnej bramki płatności ze swoją witryną ani posiadać środków depozytowych. Dzięki temu witryna może ukraść twoje krypto lub odmówić wypłaty.

Każdy może stworzyć stronę internetową, hostować gry i twierdzić, że jest to strona hazardowa, prosząc użytkowników o zdeponowanie krypto, aby rozpocząć grę. Ale potem to nie działa. Niestety, w rzeczywistości łatwiej jest stworzyć taką witrynę oszustwa. Jednak dobrą rzeczą jest to, że kryptowaluty nabierają rozpędu, więc istnieją już ugruntowane witryny hazardowe, które z nich korzystają, a zatem prawdopodobieństwo oszustwa jest znacznie mniejsze.

Podsumowanie

Jedna rzecz jest jasna w przypadku kryptowalut i hazardu online. Uniezależnia hazard od sił zewnętrznych, które mogłyby zostać wykorzystane do zdyskredytowania przedsięwzięcia. Pojawiły się już obawy, że operatorzy kasyn narażają wyniki loterii i zakładów, ale technologia blockchain sprawia, że jest to uczciwa sprawa, której nikt nie może leczyć.

Dzięki tej gwarancji gracze mają dużą pewność, że mają większe szanse na wygraną, grając w kryptowalutowych kasynach. Jako produkt ery cyfrowej, te nowoczesne kasyna są nastawione na ogromny wzrost w nadchodzących latach. Ogromna liczba graczy rejestruje się każdego dnia dzięki pokusie wygrywania na równym placu zabaw.

Poza tym świat odchodzi od monet i papierowych pieniędzy na rzecz technologii cyfrowej. To sprawia, że kryptowaluta ma bardzo silną pozycję do przekształcania biznesu nie tylko w przestrzeni hazardu online, ale także w kilku innych branżach.