J2T

Stratedzy banku RBS przyznają, że w oczekiwaniu na mocno gołębie wystąpienie Draghi’ego w zeszłym tygodniu uruchomili wiele pozycji krótkich.

Niemniej jednak pod wpływem tego, że pakiet zapewniony przez EBC okazał się “niechętnie oczekiwanym” bank zdecydował się dostosować swoje shorty na EURUSD, EURJPY czy EURGBP. Ponadto bank wciąż pozostawia pozycje krótkie na AUDUSD jeśli ceny rudy żelaza skapitulują.

Zobacz: Inwestuj bez ryzyka. Otwórz konto i odbierz 30$ na start

Bank proponuje również najlepsze jego zdaniem zagrania na nadchodzący rok, które nie zostały zachwiane na wzgląd ostatnich wydarzeń. Bank zastrzega, iż są to wielomiesięczne zagrania z około 10%-owymi celami, tym samym stopy są odpowiednio szerokie.

Forex Demo

Wśród proponowanych instrumentów znalazły się m.in. short EURUSD, short AUDUSD, long USDCNH, short CHFJPY, long USDZAR czy short na GBPSEK.

akademia baner pojedynczy wpis żółty

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO