J2T

Superszybki, luksusowy samochód lub gotówka o wartości do 150 000 USD to główne nagrody w konkursie IronFX Trading Legends organizowanym przez IronFX. 

Rejestracja trwa od 1 października do 31 grudnia 2013 roku. Uczestnicy muszą być pełnoletni i zarejestrować nowe konto rzeczywiste, które wymaga zatwierdzenia. Wszystkie dane osobowe podane podczas rejestracji powinny być poprawne. W przeciwnym razie inwestor zostanie zdyskwalifikowany. Aktualni klienci brokera mogą wziąć udział w konkursie, otwierając dodatkowe konto konkursowe i wpłacając nowy depozyt bądź przelewając środki z istniejącego już konta.

Uczestnictwo w konkursie wymaga dokonania minimalnej pierwszej wpłaty na konto, w wysokości 1 000 USD lub ich równowartości.

Inwestorzy mogą posiadać dowolną liczbę rachunków w trakcie konkursu. Dobrą wiadomością jest także fakt, że dokonując wpłaty na konto konkursowe, możesz korzystać z innych promocji oferowanych przez brokera – np. bonusu 50% do depozytu, co zwiększa w pewien sposób szanse na zwycięstwo.

Forex Demo

Konkurs IronFX odbędzie się w dniach od 15 października do 31 grudnia 2013 roku. Zwycięzcą zostanie osoba z najlepszym rezultatem w momencie zakończenia zawodów.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie, zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu na stronie brokera.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO