J2T

Technicznie kontrakt na brytyjski indeks FTSE100 w dniu wczorajszym potwierdził istotność środowej spadającej gwiazdy, tym samym potencjał do spadków jest coraz większy. Ewentualny stop możemy umieścić powyżej lokalnego szczytu, zaś celem może stać się najbliższa strefa popytu na 6660 punktów, która już raz powstrzymała wyprzedaż.

Z fundamentalnego punktu widzenia spadki na europejskich rynkach może wywołać wciąż niepewność w sprawie Grecji przed nadchodzącym weekendem. Tym samym wielu inwestorów nie chcąc zostawać z aktywami na okres soboty i niedzieli może zacząć wzmożoną wyprzedaż pod koniec dzisiejszej sesji. Bowiem mało wskazuje na to, że dzisiaj dojdzie do porozumienia na linii Grecja – wierzyciele.

UK100CashDaily

Forex Demo

akademia baner pojedynczy wpis żółty

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO