akademia baner pojedynczy wpis żółty

Według źródeł pochodzących z kartelu szanse na ograniczenie produkcji ropy są bardzo niewielkie, odwołując się do najbliższego posiedzenia OPEC w czerwcu. Cięcie jest mało prawdopodobne nawet jeśli ceny ropy pozostaną ekstremalnie niskie.

Zobacz: Inwestuj bez ryzyka. Otwórz konto i odbierz 30$ na start

Reuters podaje cytując urzędników z bliskiego wschodu, że Arabia Saudyjska chce przetestować rosyjskie zobowiązanie odnośnie do zamrożenia produkcji przed tym jak podejmie dalsze kroki.

Saudyjski minister ds. ropy Ali al-Naimi powiedział w zeszłym tygodniu, że cięcie podaży surowca nie jest prawdopodobne.

Rynki ropy trzymają się kurczowo nadziei, że strategia produkcyjna mogłaby być ostatecznie zatwierdzona zarówno przez kraje OPEC jak i spoza kartelu na marcowym posiedzeniu obydwu grup.

Zobacz: Bezpłatne sygnały forex w XM. Sprawdź naszą skuteczność

Ceny ropy rosną dzisiaj umiarkowanie, choć podczas sesji azjatyckiej widzieliśmy lekki ich zwrot. Aktualnie cena baryłki brent wyceniana jest na 36,86$ zaś WTI na 34,22$. Co daje dzienne stopy zwrotu odpowiednio na poziomach +0,6% oraz +0,94%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj