J2T

Jak co roku, Dom Maklerski X-Trade Brokers szykuje nam konkurs inwestycyjny, którego główną nagrodą będzie… No właśnie:) Jeszcze nie wiadomo, ale mam wrażenie, że kwota może być naprawdę wysoka. Skąd te przypuszczenia? Zerknij na stronę brokera, która promuje konkurs. Widać, że zmieści się tam jeszcze kilka zer.

Czy XTB zaproponuje zwycięzcy konkursu milion złotych? Bardzo prawdopodobne. Ogromna jak na polskie warunki nagroda oraz silna promocja konkursu w telewizji i internecie przełoży się na pewno na lawinowy wzrost liczby otwieranych rachunków demo. Tym samym urośnie baza potencjalnych klientów, a sprzedawcy czy też dealerzy walutowi, zajmą się już całą resztą.

 

Forex Demo

Być może X-Trade Brokers postawi w ten sposób “kropkę nad i” podkreślając niekwestionowaną ( jak do tej pory) pozycję lidera na polskim rynku. Nie mniej już teraz zapraszam na stronę konkursu i życzę powodzenia.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO