J2T

RAGAGameparic - logoPonoć tylko wojna nigdy się nie zmienia. To jednak nieprawda – równie niezmienny pozostaje gniew. Zdradzony przez swoich sojuszników szukasz zemsty za śmierć swoich bliskich. Zgromadź surowce, wyszkol wojowników i zbierz armię, by zemścić się na swoich oprawcach. RAGA, nowa gra warszawskiego studia Gameparic została właśnie zaprezentowana.

RAGA to nowa historia osadzona w czasach wypraw krzyżowych oraz wczesnosłowiańskich, którą już wkrótce będzie można przetestować na swoich komputerach. Raga w filozofii indyjskiej to gniew oraz pasja, i o tym też będzie opowiadać historia przedstawiona w grze.

RAGAMechanika gry skupiać się będzie wokół rozbudowy osady, zarządzaniu surowcami oraz szkoleniu jednostek do walki. Kluczem do wygranej będzie odpowiednie planowanie oraz zmysł taktyczny. RAGA korzystać będzie z klasycznych rozwiązań ze strategii czasu rzeczywistego, jednak wprowadzi także wiele nowych rozwiązań, które dadzą graczom narzędzia do dostosowania rozgrywki do swoich preferencji. Kluczem do wygrania będzie odpowiednia taktyka oraz umiejętność dostosowania się do zmieniających warunków rozgrywki.

Trailer RAGI został zaprezentowany 15 października o 15.00 na platformie Steam. Już teraz dołącz do społeczności tej gry i nie przegap żadnej informacji na temat tej produkcji.

Forex Demo

Gameparic, część grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla branży gier, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic zapowiedział niedawno NecroCity – strategię ekonomiczną typu city-builder, w której gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta, a także El Dorado: The Golden City Builder – ekonomiczną strategię osadzoną w realiach prekolumbijskiej Ameryce Łacińskiej.

 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO