J2T

Handel opcjami binarnymi, zwanych równiez opcjami cyfrowymi, ropoczął się około 2008 roku i dziś jest jednym z szybciej rozwijających się rynków. Reguły inwestowania w opcje binarne są wyjątkowo proste, co sprawia, że nie ma tutaj bariery wejścia i podziału na początkujących oraz doświadczonych inwestorów.

exbino platforma

Transakcje na opcjach binarnych stwarzają ogromne możliwości inwestycyjne, a ich głównymi zaletami są przede wszystkim:

  • Kontrola ryzyka – przed rozpoczęciem transakcji, inwestor zna dokładną wielkość procentowego ryzyka oraz potencjalnego zysku.
  • Prostota – wystarczy podjąć decyzję odnośnie przyszłego kierunku zmiany ceny wybranego aktywa – wzrost lub spadek.
  • Możliwość zabezpieczenia pozycji (hedging) – otwarta stratna transakcja może być zabezpieczona przez kolejną opcję binarną w cely minimalizacji ryzyka straty pierwotnej pozycji.
  • Wszechstronność – dokonywanie transakcji możliwe jest na bieżąco 24 godziny na dobę drogą internetową również podczas weekendów.
  • Szeroki wachlarz dostępnych aktywów – opcje binarne dają możliwość inwestowania w waluty, towary, akcje oraz indeksy giełdowe,
  • Dowolny okres inwestycji – terminy wygaśnięcia opcji binarnych zaczynają się od intraday na czas kilku minut, godzin, dni do transakcji długoterminowych.

Aktualnie jeden z brokerów opcji binarnych eXbino przygotował specjlaną promocję, dzięki której każdy nowy klient brokera otrzymuje 100 PLN gratis na start. Promocja pozwala każdemu i bez żadnego ryzyka, sprawdzić swoje umiejętności, na rynku opcji binarnych. Aby otrzymać darmowe 100 PLN na start należy otworzyć bezpłatne konto inwestycyjne, zaakceptować regulamin oraz wysłać skan dowowdu osobistego na adres nodeposit@exbino.com. Środki pojawią się na naszym rachunku maksymalnie w ciągu 24h.

Forex Demo

EXBINO 100 GRATIS NA START

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO