Kim jest Marcus de Maria?

284
J2T

Od bankruta do bogacza, czyli historia jakich wiele. Jednak dla inwestora, zwłaszcza początkującego, może stać się źródłem inspiracji.

Na pewno sam często gryziesz się w język, kiedy rozmawiasz z szefem i powstrzymujesz od szczerych i… autodestrukcyjnych uwag. Nie jesteś głupi, wiesz, jakie konsekwencje może mieć jeden bezpośredni tekst. Marcus de Maria też nie zawsze zgadzał się ze swoim przełożonym, ale zamiast trzymać język za zębami, po prostu rzucił robotę.

Początki bywają trudne

To wydarzenie stało się katalizatorem nieszczęść, które spadły na jego głowę. Na skutek błędnych decyzji inwestycyjnych zbankrutował. Zadłużył się na 100 tysięcy funtów, stracił dach nad głową i był zmuszony spać na podłodze u brata.

Los jest przewrotny

Kim jest teraz Marcus de Maria? Nie uwierzysz. Został głównym trenerem szkolenia MMI (Millionaire Minds Intensive) na Europę, inwestorem, autorem, speakerem, właścicielem firmy inwestycyjnej. Szkoli tysiące ludzi. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Czasami trzeba spaść na samo dno, żeby się od niego odbić i sięgnąć po sukces.

Czym jest MMI?

Millionaire Minds Intensive czyli Intensywny Kurs Umysł Milionera to szkolenie stworzone przez założyciela i prezesa prężnej firmy szkoleniowej Peak Potentials Training – T. Harva Ekera. Kurs ma uświadomić ci, że zdobycie finansowej niezależności i stanie się milionerem jest możliwe. Wystarczy chcieć i to marzenie zmienić w działanie, bo wszystko – twoje blokady, twoje możliwości – tkwią w głowie, często nieuświadomione. Szkolenie m.in.:

  • odkrywa źródło finansowego sukcesu bądź porażki,

    Forex Demo
  • pokazuje trzystopniowy proces pokonania mentalnych przeszkód i zdobycia bogactwa,

  • uświadamia trzy podstawowe aspekty, które wpływają na twoje finansowe predyspozycje,

  • zdradza podstawową zasadę, jaka determinuje twoje zdolności do powiększania kapitału,

  • przedstawia efektywny system zarządzania pieniędzmi.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO