J2T

Informujemy, że cypryjski broker IronFX otrzymał licencje od dwóch kolejnych instytucji regulacyjnych.

Licencje zostały przyznane przez FSPR (Rejestr Dostawców Usług Finansowych) z Nowej Zelandii oraz od rosyjskiej CRFIN czyli Centrum Nadzorujące Pozagiełdowe Instrumenty Finansowe i Technologie.

Jedną z podstawowych zasad przy wyborze brokera przez wszystkich inwestorów jest jego licencja i regulacja. IronFX doskonale o tym wie, zapewniając klientom należytą ochronę prawną. To dzięki niej inwestor ma świadomość bezpieczeństwa swoich środków i transakcji. W przypadku nadużyć bądź oszustw brokera ma on możliwość dochodzić i bronić swoich praw konsumenta.

IronFx – europejskie i globalne regulacje brokera

IronFx otrzymało wcześniej licencje od: CySEC, FCA i ASIC. Dodatkowo posiada on regulacje takich instytucji jak: holenderski AFM, niemiecki BaFin, francuski bank centralny, portugalski CMVM, czeski bank centralny CNB, hiszpański CNMV, europejska dyrektywa MiFID, węgierski PSZAF i, co dla nas najważniejsze, nasz rodzimy KNF.

Wszystkie powyższe regulacje poświadczają, że IronFX stara się stworzyć możliwie najbezpieczniejsze środowisko handlowe dla swoich klientów oraz budować biznes oparty na renomowanym wizerunku.

Forex Demo

I, jak widać, świetnie mu to wychodzi.

Po więcej informacji, zapraszamy na stronę brokera.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO