J2T

EURNOK to kolejna para, która wydaje się obecnie ciekawa do gry “na długo”. W piątek norweskie biuro statystyczne poinformowało o rewizji prognoz dotyczących inwestycji związanych z rynkiem ropy i gazu co skutkowało potężną aprecjacją korony. Dzisiaj wspólna waluta nieco odrabia ten ruchu, jednak wciąż wydaje się on mało dynamiczny.

Z drugiej strony Norges Bank w najbliższy czwartek podejmie decyzję dotyczącą stóp procentowych. Większość uczestników rynku spodziewa się cięcia kosztu pieniądza, co na pewno nie przysłuży się NOK. Technicznie para dotarła do krótkoterminowego wsparcia na 8,678 w okolicy zniesienia 78,6% a ostatnią zwyżkę zatrzymało zniesienie 123,6%.

W przypadku potencjalnej pozycji długiej zlecenie SL warto umieścić poniżej zniesienia 78,6% z celami na okolice 8,78 oraz lokalne szczyty na 8,87.

Forex Demo

EURNOKH4

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO