J2T

Na fali rosnących nadziei w związku z oczekiwaniem na zaakceptowanie przez wierzycieli przedstawionych w nocy reform Grecji notowania kluczowych indeksów europejskich rosły.

Obecnie jednak na wykresie kontraktu na niemiecki indeks DAX cena zbliża się w rejon silnego oporu, którego pokonanie może być niezwykle trudne. Po pierwsze mamy lukę bessy sprzed dwóch tygodni. Po drugie jesteśmy w pobliżu górnego ograniczenia kanału trendowego, a po trzecie nałożenie się na siebie dwóch zniesień 38,2% i 23,6%.

W przypadku pozycji krótkiej (takowej możemy szukać w okolicy wspomnianych oporów) zlecenie obronne warto postawić nad 11640, gdzie przebiega również zniesienie 50% ruchu spadkowego mierzonego od połowy kwietnia. Celem oczywiście najbliższa strefa popytu.

GER30CashDaily

Forex Demo

akademia baner pojedynczy wpis żółty

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO