Zbuduj zyskowny system transakcyjny

Czy umiesz samodzielnie zbudować zyskowny system transakcyjny?

Czy budowa zyskownych systemów transakcyjnych jest rzeczywiście aż tak skomplikowana?

Czy chcesz nadal korzystać z rozwiązań tworzonych przez innych?

Czy jest ktoś, kto lepiej niż ty rozumie twoje potrzeby?

Jeżeli odpowiedziałeś “nie” na któreś z nich, według Michała Dziedzica powinieneś nauczyć się tego, jak skonstruować funkcjonalny system.

Początki zawsze najtrudniejsze

Oczywiście zyski nigdy nie będą gwarantowane, jednak istnieją narzędzia, które są w stanie wspomóc nasz trading. – twierdzi autor publikacji. I takim narzędziem może być system transakcyjny. Uważasz, że nie poradzisz sobie z jego budową? Na początku wszystko wydaje się skomplikowane. Z czasem nawet stworzenie właściwego, zrobionego “pod ciebie”, systemu przestanie przerastać twoje umiejętności. Najtrudniejszy pierwszy krok.

Zrób to sam dla siebie

Przyswajając taką wiedzę, możemy nie tylko przestać zdawać się na twórczą pracę innych, ale także rozpocząć budowę narzędzi idealnie przystosowanych do naszych potrzeb, takich jak np.: wielkość kapitału, akceptacja ryzyka, posiadany czas czy też predyspozycje emocjonalne. – tłumaczy autor. I ma rację. Chodzi o to, aby system transakcyjny był dopasowany do ciebie. Nie ma uniwersalnych systemów tak samo, jak nie ma identycznych inwestorów.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO