J2T

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Wieloryby Shiba Inu (SHIB) i Dogecoin (DOGE) przenoszą znaczną część swoich aktywów ze względu na ich ostatnie wyniki cenowe. Zamiast tego realokują te aktywa nabywając tokeny Ethereum ETFS ze względu na ich wybitne działania przedsprzedażowe i kompleksowe narzędzia oferowane przez platformę ETFSwap (ETFS).

ETFSwap (ETFS): Kryptowalutowa rewolucja ETF przyciągająca wieloryby Shiba Inu i Dogecoin

Wieloryby Shiba Inu (SHIB) i Dogecoin (DOGE) inwestują w ETFS ze względu na innowacyjne podejście ETFSwap i oferowane przez platformę innowacyjne rozwiązania technologiczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych platform, ETFSwap (ETFS) wykorzystuje technologię blockchain do tworzenia rynku i handlu wieczystego, oferując przy tym dźwignię finansową na poziomie 10:1.

Narzędzia handlowe dostępne na platformie ETFSwap wykorzystują sztuczną inteligencję (AI) do analizy dużej ilości danych rynkowych w celu identyfikacji trendów i zapewniają wgląd w najlepsze aktywa do inwestowania, aby pomóc inwestorom zoptymalizować ich inwestycje i zarządzać ryzykiem. ETFSwap (ETFS) zapewnia traderom także solidną infrastrukturę i doświadczenie w tworzeniu rynku, co zapewnia optymalną płynność i całodobowe pokrycie rynku.

Dążąc do wykorzystania ewolucji tokenizacji Real World Asset (RWA), platforma planuje uruchomić własny ETF w 2025 r., zapewniając inwestorom więcej możliwości inwestycyjnych i handlowych. ETFSwap (ETFS) planuje również uruchomić swoją aplikację transakcyjną DApp w wersji beta z intuicyjnym interfejsem w mniej niż 30 dni.

Analitycy przewidują, że te wydarzenia napędzą natywny token platformy, ETFS, do wzrostu o 30 000%. Biorąc pod uwagę, jak obiecująca jest platforma ETFSwap (ETFS), nic dziwnego, że wieloryby Shiba Inu i Dogecoin przenoszą miliony swoich aktywów, aby mocno w nią zainwestować.

Shiba Inu i Dogecoin odnotowują duże wolumeny transakcji

Według danych z IntoTheBlock, Shiba Inu odnotował oszałamiającą liczbę 1,55 biliona tokenów SHIB w wolumenie transakcji w ciągu ostatnich 24 godzin. Co ciekawe, liczba ta, wyceniona na około 26,53 miliona dolarów, oznacza znaczny spadek wolumenu transakcji o 58,37% w porównaniu z poprzednim dniem.

Spadek ten nastąpił po ostatnim siedmiodniowym maksimum wynoszącym 6,43 biliona tokenów z 24 czerwca, co sugeruje stały spadek aktywności wielorybów. Pomimo tego spadku, inne wskaźniki SHIB wykazują pozytywne oznaki. Na przykład wskaźnik spalania Shiba Inu wzrósł o 59% w ciągu ostatnich 24 godzin, odzwierciedlając wzmożone wysiłki mające na celu zmniejszenie całkowitej podaży tokenów Shiba Inu w obiegu, potencjalnie powodując wzrost cen.

Z drugiej strony, Dogecoin przeniósł ponad 438,28 miliona monet w ciągu ostatnich 24 godzin. Według Whale Alert, platformy śledzącej ruchy kryptowalutowych wielorybów, miały miejsce dwa duże transfery.

Jeden transfer obejmował nieznany portfel wielorybów wysyłający 71 milionów tokenów DOGE do Robinhood, giełdy z siedzibą w Kalifornii. Tokeny wysłane do Robinhood były warte ponad 6,39 miliona dolarów w Dogecoinach. Drugi transfer obejmował przepływ 367,06 mln tokenów DOGE o wartości 33,62 mln USD między dwoma nieznanymi portfelami wielorybów.

W chwili pisania tego tekstu DOGE kosztuje 0,1235 USD, co oznacza 24-godzinny spadek o 0,48%. Tymczasem Shiba Inu kosztuje 0,00001698 USD, co oznacza spadek o 2,78% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Forex Demo

Nie przegap przedsprzedaży ETFSwap (ETFS)

ETFSwap (ETFS) ma już solidne wyniki w przedsprzedaży, ponieważ wieloryby Shiba Inu i Dogecoin zgarniają miliony tokenów ETFS, co daje ponad 280 milionów tokenów sprzedanych w obecnym etapie przedsprzedaży. Co więcej, token Ethereum platformy, ETFS, obecnie wyceniany na 0,01831 USD, zapewnił już atrakcyjny 200% zwrot z inwestycji dla pierwszych inwestorów.

Biorąc pod uwagę rosnącą popularność projektu, analitycy sugerują wysokie prawdopodobieństwo całkowitej przedsprzedaży przed upływem terminu. Kolejny etap będzie oferował tokeny po wyższej cenie 0,03846 USD, co potencjalnie przełoży się na kolejne 200% ROI dla pierwszych inwestorów przed wejściem na giełdę.

Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia  kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu  kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny,  kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO