J2T

Krótkoterminowo na interwale godzinnym widzimy, iż para testuje obecnie dolne ograniczenie kanału trendowego, w którym przemieszcza się od silnego odbicia 29 maja. Przy bardzo niewielkim ryzyku, jakim może być zlecenie SL tuż poniżej wspomnianego ograniczenia w kanale wzrostowym warto więc rozważyć pozycje długie. W przypadku wyłamania z kanału pozycji długich możemy szukać w pobliżu oznaczonej strefy na 0,9372.

Celem może być oczywiście górne ograniczenie kanału oraz rejon ostatniego szczytu na 0,9540. Przechodząc na interwał H4 możemy dostrzec jeszcze strefę podaży (pomarańczowy górny prostokąt), która mimo tego, że została wybita wciąż może stanowić istotny poziom wsparcia dla sprzedających.

USDCHFH1

Forex Demo

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO