FP Markets poinformował o uruchomieniu nowego centrum informacji – Traders Hub. Usługa FP Markets Traders Hub to obszerne źródło informacji, codziennych analiz, materiałów edukacyjnych oraz wiadomości. Treści te pomagają traderom na każdym poziomie ich zaawansowania.

Traders Hub od FP Markets

Korzystając z Traders Hub, otrzymujemy:

  • Analizy techniczne, czyli codzienną i cotygodniową dawkę analiz dostarczanych przez zespół złożony z ekspertów branżowych
  • Analizy fundamentalne, przygotowywane przez ekspertów FP Markets
  • Wiedzę tradingową – szeroka gama artykułów, e-booków oraz materiałów wideo, które poszerzają wiedzę traderów i inwestorów
  • Informacje ze świata odnośnie rynków instrumentów finansowych i nie tylko

Nowa funkcja ma na celu dalsze ulepszenie oferty i kontynuuje nasze zobowiązanie do zapewnienia naszym traderom najlepszych warunków handlowych. Bądź również na bieżąco z najnowszymi treściami handlowymi na naszych kanałach społecznościowych. Aby uzyskać dodatkowe informacje w czasie rzeczywistym, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta 24/5 – informuje broker na swojej stronie.

First Prudential Markets to broker wywodzący się z Australii, regulowany przez ASIC oraz CySEC. FP Markets został założony w 2005 roku i nieprzerwanie dostarcza swoim klientom dostęp do kontraktów CFD na Forex, indeksy, towary, akcje i kryptowaluty. A wszystko przy niskich spreadach i korzystnych warunkach handlowych. FP Markets to najnowocześniejsza technologia połączona z egzekucją ECN i szerokim wyborem instrumentów finansowych, co tworzy idealne rozwiązanie dla traderów.