Nowa usługa VPS w XM

103
J2T

Nowa usługa premium – superszybki VPS dla osób korzystających z automatycznych systemów transakcyjnych (Expert Advisors) w XM.

Serwer korzysta z technologii najnowszej generacji oraz łączności światłowodowej. Jest usytuowany w bliskim sąsiedztwie centrum danych XM w Londynie, dzięki czemu gwarantuje błyskawiczną szybkość usług i usunięcie jakichkolwiek opóźnień.

Usługa VPS:

  • Jest dostępna online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Jest odporna na awarie komputera lub zasilania. Działa nawet wtedy, gdy komputer jest wyłączony.
  • Expert Advisors działa nieprzerwanie, nie trzeba go monitorować.
  • Eliminuje przerwy w połączeniu.
  • Korzysta ze specjalistycznego sprzętu najwyższej klasy.
  • Jest dostępna z dowolnego miejsca.

Usługa jest darmowa dla wszystkich klientów brokera, którzy dysponują środkami o wartości 5 000 USD na koncie w XM oraz przeprowadzają transakcje o łącznej wielkości 5 standardowych lotów miesięcznie. Pozostali klienci XM mogą otrzymać dostęp do usługi za opłatą miesięczną, wynoszącą 28 USD. Opłata będzie pobierana z rachunku inwestora.

Dostawcą jest wiodąca w tej branży firma Beeks FX VPS.

Oferta jest najbardziej korzystna dla doradców-ekspertów.

Forex Demo

Po więcej informacji, zapraszam na stronę brokera.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO