J2T

TMS Brokers ogłosił nowy konkurs inwestycyjny TMS Pro Daytrader.

Za pośrednictwem platformy transakcyjnej brokera TMS Pro uczestnicy rywalizują, inwestując w pary walutowe oraz złoto i srebro. Zwycięzcami zostaną traderzy, którzy zarobią najwięcej.

Warunki uczestnictwa

Aby wziąć udział w konkursie TMS Brokers, należy otworzyć rachunek rzeczywisty TMS Pro oraz dokonać wpłaty 3 000 PLN depozytu na konto. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

A zwycięzca otrzymuje…

Konkurs odbywa się na zasadach daytradingu. Inwestując prawdziwy kapitał, uczestnicy dążą do osiągnięcia jak najwyższych: zysku oraz stopy zwrotu z 3 najlepszych dni. Traderzy, którzy zajmą 3 pierwsze miejsca na podium, otrzymają w nagrodę samochód Citroën DS.

Pozostali inwestorzy, którzy znajdą się w pierwszej dziesiątce konkursu TMS Pro Daytrader, wezmą udział w zaawansowanych szkoleniach z inwestowania na rynkach finansowych.

Czym jest daytrading?

Jest to styl prowadzenia inwestycji w obrębie jednej sesji lub jednego dnia. To oznacza, że w przeciągu tego czasu trzeba otworzyć i zamknąć wszystkie swoje pozycje.

Forex Demo

Konkurs TMS Pro Daytrader nie wymaga codziennych inwestycji. Pozycja w rankingu jest ustalana na podstawie trzech najlepszych wyników dziennych.

Konkurs trwa od 7 października do 13 grudnia 2013 roku.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie, zapraszam na stronę konkursu brokera.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO