J2T

Zapraszam do wzięcia udziału w najnowszym konkursie ogłoszonym przez IronFX. Zwycięzca obejrzy wyścig F1 Grand Prix Monako na pokładzie luksusowego jachtu IronFX oraz otrzyma 150 000 USD.

Zwycięzca zdobędzie 2 bilety VIP, by mógł świętować swój sukces w konkursie wraz z osobą towarzyszącą.

Rejestracja trwa od 1 stycznia do 31 marca 2014 roku.

Uczestnicy muszą być osobami pełnoletnimi i zarejestrować nowe konto rzeczywiste, które wymaga zatwierdzenia. Wszystkie dane osobowe podane podczas rejestracji powinny być poprawne. W przeciwnym razie inwestor zostanie zdyskwalifikowany.

Uczestnictwo w konkursie wymaga dokonania minimalnej pierwszej wpłaty na konto, w wysokości 1 000 USD lub ich równowartości.

Forex Demo

IronFx będzie ogłaszał codzienne wyniki na stronie konkursu.

Zawody tradingowe IronFX odbędą się w dniach od 15 stycznia do 31 marca 2014 roku. Zwycięzcą zostanie osoba z najlepszym rezultatem w momencie zakończenia zawodów.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie, zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu na stronie brokera.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO