J2T

Trwają zapisy na największe i najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce – konferencję WallStreet 24 on-line, organizowaną przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Tegoroczna edycja, wyjątkowo, odbędzie się tylko w wersji online w dniach 25-27 listopada.

Powodem zmiany formuły na wirtualną jest sytuacja epidemiczna oraz troska o zdrowie uczestników, partnerów i prelegentów. Bez zmian pozostanie jednak jakość merytoryki – dziesiątki wykładów i dyskusji ekspertów rynkowych, spotkania z przedstawicielami spółek giełdowych i instytucji oraz goście specjalni, w tym multibranżowy inwestor Zbigniew Jakubas oraz światowej sławy trader dr Alexander Elder. Wirtualny format tegorocznego WallStreet będzie się opierał na wykładach i debatach on-line realizowanych w studiu konferencyjnym oraz poprzez platformę webinarową.

WallStreet 24 on-line - szczegółyCzęść wykładów, debat oraz prezentacji emitentów i partnerów będzie otwarta i dostępna bezpłatnie dla zarejestrowanych uczestników, a udział w pozostałej części merytoryki będzie odpłatny (darmowy dla członków SII). Rejestracja na konferencję daje także dostęp do nagrań wideo po zakończeniu konferencji.

To niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w konferencji WallStreet wirtualnie, w Waszych domach! W przyszłym roku planujemy bowiem powrót do formuły stacjonarnej. WallStreet 25 odbędzie się w Zakopanem, w hotelu Nosalowy Dwór, w dniach 14-16 maja 2021 roku. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy i prosimy o zaznaczenie tego terminu w kalendarzu.

Forex Demo

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia WallStreet 24 on-line, w tym program (cały czas uzupełniany), sylwetki prelegentów, wystawcy oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO