J2T
     Zapraszamy do uczestnictwa w zaawansowanej wersji konsultacji Fibonacci Team od Kuchni Advanced, które są bogatym rozszerzeniem prezentowanych dotychczas cotygodniowych webinarów FTOK.

PLAN PROJEKTU

     FTOK Advanced to nowa forma zajęć, która rozszerzona zostanie o nasz warsztat pracy, zagadnienia związane z zarządzaniem pozycją, wielowymiarową analizę zaprezentowaną bezpośrednio na platformie MT4, a także wykorzystywaną przez nas strategię europejską. Wszystkie zagadnienia wplecione zostaną w przedstawione bieżące transakcje z zachowaniem podstawowego założenia realizowanych przez nas konsultacji. Szczegółowy plan cyklu prezentuje powyższa mapa oraz zaprezentowane poniżej video:
     Spotkania realizowane będą we wtorki bezpośrednio po zakończeniu podstawowej wersji FTOK (między godziną 19:40 a 20:00).
ZAPISY

     Dokonanie zapisu na konsultacje Fibonacci Team od Kuchni Advanced następuje poprzez:

     1. Wpłatę równowartości 184 PLN (150 PLN + 23% VAT) na rachunek bankowy:

Łukasz Fijołek
33 1020 1664 0000 3802 0140 1702

TYTUŁEM:
FTOK ADVANCED, CZERWIEC, IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA

     2. Wysłanie maila z potwierdzeniem przelewu oraz adresem zamieszkania (w celu przeslania przez nas potwierdzenia otrzymania wpłaty) pod: kontakt@fiboteamschool.pl

PODANA CENA OBEJMUJE 3 SPOTKANIA KONSULTACYJNE ZAPLANOWANE NA CZERWIEC.

REGULAMIN

  1. Poprzez zgłoszenie rozumie się dokonanie przelewu bankowego na kwotę 184 PLN (brutto) na podane wyżej konto bankowe ORAZ wysłanie drogą mailową potwierdzenia przelewu oraz adresu zamieszkania na adres mailowy zaznaczony w niniejszej ofercie.
  2. Cena obejmuje 3 spotkania webinarowe – po jednym w każdym tygodniu czerwca, materiały oraz video dotyczące strategii europejskiej, a także specjalnie przygotowany dziennik transakcyjny.
  3. Wprzypadku, w którym uczestnik z przyczyn losowych nie może wziąć udziału w konsultacjach danego dnia, organizator udostępnia nagranie video z opłaconego spotkania.
  4. Wpłat za spotkania czerwcowe dokonać należy najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego pierwszy webinar FTOK Advanced (tj. 10.06.2013).
  5. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań na inne w przypadku, gdy ich realizacja w terminie pierwotnym staje się niemożliwa z przyczyn od niego niezależnych.
Zapraszamy serdecznie na spotkania!
Fibonacci Team

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

Forex Demo

OTWIERAM KONTO DEMO