J2T

Człowiek uczy się przez całe życie. Im więcej wie, tym lepiej może wykorzystać zdobytą wiedzę. Od kilku lat dom maklerski edukuje w dziedzinie rynku finansowego i inwestycji. Cykl spotkań InwestStory to wiedza, doświadczenie ekspertów rynku kapitałowego przekazana wszystkim osobom zainteresowanym inwestycjami.

Zakończony w 2018 r. cykl 14 spotkań, podczas 70 godzin wykładów przeprowadzonych w ciągu niespełna 2 miesięcy, zgromadził ponad 1100 zapisanych osób.

Zeszłoroczne spotkania z cyklu #InwestStory cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Jest nam niezmiernie miło, iż mimo stacjonarnego charakteru tych szkoleń, wiele osób wzięło w nich udział. Tym razem chcemy szerzej edukować o możliwościach jakie daje rynek kapitałowy i inwestowanie w dostępne na nim instrumenty finansowe, dlatego też #InwestStory przechodzi do Internetu. Chcemy by każdy, bez względu na miejsce zamieszkania miał możliwość zdobywania wiedzy – mówi Iwona Ustach, wiceprezes zarządu Noble Securities S.A.

Pierwsze z cyklu – szkolenie z zakresu rynku walutowego, odbędzie się już 9 października br. Cały cykl zakończy się 27 listopada webinarem, którego tematem przewodnim będzie efektywne oszczędzanie na własną emeryturę – dodaje Iwona Ustach.

Forex Demo

„#InwestStory on-line” to cykl bezpłatnych webinarów zarówno dla początkujących jak i już doświadczonych inwestorów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę. Spotkania te będą podzielone na bloki tematyczne opisujące różne instrumenty finansowe, formy oraz strategie inwestycyjne. Od czego zacząć przygodę na rynku kapitałowym, gdzie szukać wsparcia, jak stworzyć strategię oraz na jakie informacje zwracać uwagę, by ograniczać ryzyko inwestycyjne, to wszystko będzie tematem kolejnych szkoleń z cyklu „InwestStory on-line”.

Zainteresowanych wzięciem udziału zapraszamy do rejestracji.

Partnerem medialnym wydarzenia jest Comparic.pl.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO