Pod koniec marca 2020 roku, tj. 27 i 28 marca, centrum konferencyjne ICE Kraków Congress Centre będzie gościć jedno z największych wydarzeń rynków inwestycyjnych – Invest Cuffs. Największa impreza tego typu w Polsce i Europie to jednak nie tylko targi i konferencja. Jak co roku, w trakcie tego wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

Szósta już odsłona konkursu Invest Cuffs przynosi ze sobą dość znaczące zmiany. W odpowiedzi na sugestie polskiej społeczności inwestycyjnej oraz uczestników dotychczasowych edycji konferencji, Fundacja Invest Cuffs postanowiła bowiem zmienić formę konkursu oddając finalny głos w ręce Inwestorów.

Do tej pory Internauci w głosowaniu wybierali finalistów konkursu Invest Cuffs, z których kapituła dokonywała wyboru ostatecznych laureatów. Tym razem Kapituła składająca się z ekspertów branżowych oraz dziennikarzy, jednak bez przedstawicieli brokerów, domów maklerskich i firm inwestycyjnych, wybrała grono finalistów, a Internauci w głosowaniu wybiorą ostatecznych zwycięzców. Zmianie uległa również lista kategorii, którą uzupełniają nowe pozycje, nieobecne podczas pierwszych pięciu edycji konkursu.

Oddaj swój głos w jednej z 21 kategorii

Tym razem głosować można aż w 21 kategoriach, z których wyłonieni zostaną finaliści, którzy odbiorą statuetki podczas uroczystej Gali Invest Cuffs 2020 w krakowskim centrum kongresowym ICE, zaplanowanej na 27 marca 2020 roku.

Jedną z kategorii jest Dom Maklerski Roku 2019

Wśród nominowanych znaleźli się:

  • DM BOŚDom Maklerski Banku Ochrony Środowiska – DM BOŚ to ponad 25 lat doświadczenia na polskim rynku kapitałowym. To polski broker, z polskim kapitałem. Rachunek maklerski DM BOŚ umożliwia inwestowanie w akcje, obligacje, ETF-y, certyfikaty notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku regulowanym i w alternatywnym systemie obrotu NewConnect. DM BOŚ nagrodzony został przez KDPW nagrodą 25-lecia za zasługi dla rozwoju rynku kapitałowego w Polsce i zaangażowanie w pielęgnowanie relacji z klientami detalicznymi.
  • BM PKOBiuro Maklerski PKO BP – Posiada największą sieć sprzedaży usług maklerskich w Polsce! To ponad 1000 Punktów Usług Maklerskich (PUM), które zlokalizowane są w oddziałach PKO Banku Polskiego oraz 27 Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego (POK). Szeroka sieć placówek umożliwia wszystkim Inwestorom na terenie całego kraju łatwy i szybki dostęp do usług maklerskich oraz stanowi nieocenione wsparcie w budowaniu długookresowych relacji z naszymi Klientami.Oferta BM PKO BP kierowana jest do Inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.
  • BM mBankBiuro Maklerski mBanku – To wydzielona, wyspecjalizowana jednostka mBanku, oferująca inwestorom kompleksowe rozwiązania uzupełniające sam rachunek inwestycyjny. W BM mBanku możesz porozmawiać o doradztwie inwestycyjnym i portfelach zarządzanych, o kredytach zabezpieczonych akcjami i emerytalnych rachunkach IKE i IKZE. Zaawansowani inwestorzy mogą skorzystać ze zleceń specjalnych, czyli twórczo poszerzonych możliwościach giełdowego karnetu zleceń. Możesz mieć także swojego Prywatnego Maklera – czyli dedykowaną osobę do współpracy na telefon. Rachunek w BM mBanku to dedykowany giełdom rachunek inwestycyjny, pozwalający na wykorzystanie pełni możliwości oferowanych przez giełdy w Warszawie, Berlinie, Londynie i Nowym Jorku. Dostępny stacjonarnie i mobilnie, ze wsparciem analitycznego Serwisu Informacyjnego. W ofercie cały rynek kasowy i instrumenty pochodne z GPW, ponad 2300 zagranicznych spółek i ETF z NYSE, NASDAQ, LSE i Deutsche Börse.
  • DM PekaoDom Maklerski Pekao – To specjalistyczna jednostka organizacyjna Banku Pekao S.A. dedykowana do sprzedaży produktów rynku kapitałowego. Misją jednostki jest dostarczanie inwestorom najwyższej jakości usług maklerskich. Kompleksowa oferta gwarantuje możliwość inwestowania na rynku akcji, derywatów (finansowe kontrakty terminowe i opcje), obligacji, a także rynku niepublicznym.
  • BM INGBiuro Maklerskie ING – Oferuje dwa warianty kont maklerskich: elastyczne (gdy inwestujesz sporadycznie) oraz aktywne (opłacalne, jeśli inwestujesz średnio 10 000 zł miesięcznie).

ODDAJ GŁOS NA SWOJEGO FAWORYTA

Głosować można do 15 marca 2020 roku.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w trakcie trwania Gali Invest Cuffs 2020, podczas której odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród za rok 2019.

Więcej informacji na temat Invest Cuffs 2020 uzyskać można na oficjalnej stronie wydarzenia.