J2T

 

eToro, broker oferujący jeden z najlepszych systemów handlu społecznościowego, stworzył nową aplikację do mobilnego handlu – eToro OpenBook for iPhone, przenosząc swoje usługi w nowy wymiar.

Handel społecznościowy to coraz częściej powielany system inwestowania wśród brokerów. Usługa przyciąga zwłaszcza początkujących przedsiębiorców, dla których kopiowanie zleceń innych traderów lub ustawienie platformy na automatyczne kopiowanie transakcji jest świetnym początkiem nauki i przygody z rynkiem.

Sieci handlu społecznościowego coraz popularniejsze

Handel społecznościowy stał się fenomenem i naturalnie trafił na urządzenia mobilne w wielu firmach, stając się powszechnie dostępną opcją dla przedsiębiorców jednocześnie będąc istotnym narzędziem zwiększenia aktywności handlowej.

Czym wyróżnia się aplikacja mobilna eToro?

eToro OpenBook pozwala ludziom uczestniczyć w sieci inwestycyjnej eToro w dowolnym czasie i miejscu. Aplikacja została zaprojektowana z myślą o prostocie i łatwości obsługi. Umożliwia przeglądanie, wyszukiwanie i kopiowanie innych czołowych inwestorów w mgnieniu oka. Ciekawymi możliwościami, wspomagającymi komunikację między przedsiębiorcami są dostępy do ścian traderów, polubienia, komentarze na temat działalności innych czy wymiana między sobą wiadomości. Aplikacje mobilne sprawiają, że więcej osób ma możliwość w każdym czasie udzielać się i angażować na rynku, dzięki czemu jest więcej logowań na konto i przede wszystkim więcej wykonywanych zleceń.

Niestety, na razie aplikacja jest dostępna wyłącznie na smartfony Apple.

Forex Demo

eToro zależy na tworzeniu przyjaznego środowiska handlu – ich platformy są proste i intuicyjne w użyciu, stworzone specjalnie dla rynku masowego, które w porównaniu do popularnej platformy MetaTrader4, nie zawierają aż tak skomplikowanych narzędzi handlowych a pozwalają na szybki i społeczny handel.

Kiedy aplikacja na Androida?

eToro zapowiada, że jeszcze w tym roku udostępni swoim użytkownikom aplikację OpenBooka na systemy operacyjne Android – na razie jego użytkownicy muszą uzbroić się w cierpliwość i korzystać z internetowej wersji tej platformy, którą można uruchomić na smartfonach i tabletach.

Po więcej informacji, zapraszamy na stronę brokera.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO