J2T

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Wraz z przedłużającą się falą bessy nękającą obecnie rynek kryptowalut, traderzy i inwestorzy gorliwie poszukują możliwości inwestycyjnych o dużym potencjale zwrotu w nadziei na odzyskanie części swoich strat. Wielu z nich zwraca się teraz w kierunku ETFS, będącego w fazie przedsprzedaży, tokena zbudowanego dla ekosystemu ETFSwap (ETFS), jako kolejnego kandydata 10000x.

Najlepsi analitycy twierdzą, że przedsprzedaż tokena ETFSwap (ETFS) to szansa na 10000-krotne wzrosty jak Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH) od czasu swojej premiery w 2014 r. na poziomie 0,31 USD odnotowało spory wzrost. Ogólnorynkowa hossa w 2017 r. sprawiła, że cena ETH po raz pierwszy przekroczyła granicę 100 USD. Wkrótce altcoin osiągnął nowe szczyty i ustanowił nowe rekordy wszech czasów.

Dopiero w styczniu 2018 r. sytuacja zaczęła ponownie zwalniać po tym, jak Ethereum (ETH) osiągnął ATH w wysokości 1 418 USD. Wreszcie w 2021 r. Ethereum (ETH) osiągnął najwyższą cenę, 4 379 USD.

Od tego czasu jego cena nieco spadła i obecnie wynosi 3 148 USD, zgodnie z danymi CoinMarketCap. Pomimo obecnej bessy, Ethereum (ETH) ma za sobą imponującą passę cenową.

Najlepsi analitycy i eksperci rynkowi zwracają teraz uwagę na nowy token przedsprzedażowy jako godnego następcę Ethereum (ETH). ETFS to natywny token zarządzania w ekosystemie ETFSwap, a jego jakość użytkowa sprawiła, że wielu czołowych analityków prognozuje 10000-krotny wzrost ceny tokena przedsprzedażowego.

ETFSwap (ETFS) zachęca traderów i inwestorów posiadających token, dając im ogromne zniżki na opłaty transakcyjne, dzięki czemu traderzy mogą handlować po niższych kosztach. Opłaty, które płacą, są ponadto pobierane jako podatek od sprzedaży w dedykowanej puli nagród, która będzie co miesiąc przekazywana posiadaczom tokenów ETFS, zwiększając ich zwroty z inwestycji.

Użytkownicy i posiadacze tokenów ETFSwap (ETFS) mogą zarobić do 36% z puli stakingu platformy, która jest bezpośrednio powiązana z płynnością tokenów ETFS, gdy stawiają swoje przedsprzedażowe tokeny w protokole platformy. Ta możliwość uzyskania pasywnego dochodu z 87% potencjałem zysku APR zapewnia inwestorom maksymalne zyski ze wspierania protokołu.

Token zapewnia jednak posiadaczom również wiele innych korzyści, w tym prawo głosu w systemie zarządzania ETFSwap, wczesny dostęp do nowych ofert ETF i aktualizacje dotyczące ekskluzywnych możliwości inwestycyjnych.

Wyniki przedsprzedaży ETFSwap również zachwyciły liderów branży kryptowalut, ponieważ codziennie przełamują nowe granice. W chwili pisania tego artykułu sprzedanych zostało już ponad 250 milionów tokenów wartych 2 miliony dolarów. Wiele wielorybów wkracza teraz do akcji i kupuje ETFSwap (ETFS) w transzach po 100 000 USD i więcej.

ETFSwap (ETFS) przeciera szlaki dla kryptowalutowych funduszy ETF

Platforma DeFi ETFSwap to zdecentralizowany rynek handlu kryptowalutowymi funduszami ETF i innymi tokenizowanymi aktywami instytucjonalnymi. Na platformie inwestorzy mogą wymieniać swoje kryptowaluty z dowolnym z wymienionych instytucjonalnych tokenizowanych funduszy ETF.

Forex Demo

ETFSwap (ETFS) jest zbudowany na wysoce bezpiecznym i skalowalnym blockchainie Ethereum, aby zapewnić traderom i inwestorom prawdziwą przejrzystość, bezpieczeństwo i wydajność. Cyberscope dokładnie skontrolował platformę i nie znaleziono żadnych istotnych luk w zabezpieczeniach. Ponadto partnerstwo z regulowanymi bankami inwestycyjnymi zgodnymi z MiCa umożliwia platformie obsługę papierów wartościowych i kryptowalut.

Atrakcyjne funkcje i narzędzia ETFSwap otrzymały pochwały od najlepszych analityków i liderów branży kryptowalut. Wielu wymieniło niezrównany, przyjazny dla użytkownika interfejs platformy, komentując, że mogą uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, wykonywać transakcje i płynnie zarządzać swoimi portfelami.

Atrakcyjne opcje dźwigni finansowej to kolejny aspekt ETFSwap (ETFS), który wzbudził podziw użytkowników. Inwestorzy mogą wzmocnić swoje pozycje na rynku dzięki dźwigni do 10x dla wszystkich transakcji. Dźwignia 50x umożliwia również inwestorom maksymalizację zysków z handlu kontraktami futures i opcjami.

Podsumowanie

Trwa przedsprzedaż ETFSwap (ETFS), a każda jednostka jest sprzedawana po obniżonej cenie 0,01831 USD za token, najniższej, jaka kiedykolwiek będzie. Dołącz do inteligentnych traderów i inwestorów, którzy korzystają z 40% promocji bonusowej, aby zgromadzić więcej tokenów już dziś.

Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia  kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu  kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny,  kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO