J2T
 
     Przed nami ostatnie wrześniowe konsultacje webinarowe Fibonacci Team od Kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do udziału w darmowej wersji Basic, podczas której omówimy zagrania i okazje inwestycyjne ostatniego tygodnia, przeanalizujemy również przykład bezpośrednio z poziomu platformy MT4 oraz odpowiemy na pytania związane z sytuacją na wykresach.
    Webinar rozpoczynamy o godzinie 19:00. Link do logowania rozesłany zostanie przed spotkaniem. Wszystkich nowych Uczestników zapraszamy do zapisów pod adresem mailowym: fiboteam.zapisy@gmail.com (w tytule wystarczy wpisać “Fibonacci Team od Kuchni”).
     Zapisanych na wrześniowe konsultacje FTOK Advanced zapraszamy na spotkanie bezpośrednio po zakończeniu części podstawowej. Przed nami jak zwykle ciekawe zagrania oraz dużo pracy z platformą MT4. Linki wraz z hasłem podesłane zostaną również przed spotkaniem.
Już lada chwila rozpoczynamy zapisy na październikowe zaawansowane konsultacje. Więcej info wkrótce na blogu!
Do usłyszenia wieczorem!
Fibonacci Team

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

Forex Demo

OTWIERAM KONTO DEMO