J2T
     Tradycyjnie, jak w każdy wtorek, zaparaszamy na dzisiejsze konsultacje webinarowe Fibonacci Team od Kuchni. Na spotkaniu omówimy transakcje z ostatniego tygodnia, wyjaśnimy przesłanki otwarcia pozycji, zwrócimy uwagę na ważniejsze momenty na wykresach w ciągu ostatnich dni i odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości ze strony uczestników.

     Przypominamy również o nowym projekcie – Fibonacci Team od Kuchni Advanced, który wkrótce się rozpocznie (o konkretnej dacie poinformujemy na blogu). Na spotkaniach zaawansowanej wersji: 

– Jeszcze więcej transakcji,
– Jeszcze bardziej szczegółowe analizy wejść,
– Zagrywki niepokazywane nigdzie wcześniej,
– Zarządzanie pozycją,
– Praca z platformą
– jeszcze więcej transakcji,
– Strategia europejska i wiele więcej…


Forex Demo
Zapowiedź video:

Szczegóły dzisiejszego spotkania:

Spotkanie: Konsultacje Fibonacci Team od Kuchni
Data: 04.06.2013, godzina 19:00
Rejestracja: (NOWI UCZESTNICY) fiboteam.zapisy@gmail.com (w tytule wiadomości proszę wpisać: “FIBONACCI TEAM OD KUCHNI”)
Organizator: fibonacciteam.blogspot.com


Link do pokoju wysłany zostanie przed spotkaniem.

Jeżeli z jakichś przyczyn link nie dotrze na Twoją skrzynkę mailową prosimy o sprawdzenie zakładki SPAM i ewentualny kontakt z nami w celu ponownego podesłania wiadomości z adresem do logowania.

Zapraszamy!
Fibonacci Team

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO