J2T

DAX30 jest jednym z najczęściej handlowanych indeksów na świecie. Jego popularność wynika przede wszystkim z istotności niemieckiej gospodarki na arenie międzynarodowej. W skład indeksu DAX wchodzą spółki, o których słyszał każdy z nas, przykładowo Adidas, Bayer, Siemens, Allianz… Silna gospodarka, mocne marki – to wszystko sprawia, że inwestorzy chętnie sięgają w tradingu właśnie po kontrakty na indeks 30 największych niemieckich spółek.

DAX30 bez Tajemnic

We współpracy z brokerem Tickmill, zapraszamy na kurs tradingowy prowadzony przez Maksymiliana Bączkowskiego. Podczas 4 spotkań online, Max omówi najważniejsze aspekty handlu na niemieckim indeksie. Od ogólnych informacji po szczegółowe dane oraz strategie. Każde spotkanie zawiera część edukacyjną, analityczną, praktyczną oraz sesję pytań i odpowiedzi.

Ważne! Jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarach na żywo, nic się nie martw! Zadbaliśmy o to, abyś otrzymał nagrania wszystkich szkoleń. Wystarczy, że się zarejestrujesz.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE DAX30 BEZ TAJEMNIC

Podczas pierwszego szkolenia poznasz cechy charakterystyczne indeksu 30 największych niemieckich spółek. Dowiesz się, czym DAX30 różni się od reszty indeksów europejskich oraz amerykańskich. Przyswoisz najważniejsze informacje pomocne podczas handlu intraday oraz w perspektywie średnioterminowej na DAX30.

Zwieńczeniem cyklu DAX30 bez tajemnic będzie spotkanie, podczas którego zapoznasz się ze strategią typu swing dla indeksu niemieckiego. Handel ten ma swoje charakterystyczne cechy, o których dowiesz się podczas tego webinaru. W trakcie szkolenia otrzymasz najważniejsze narzędzia do analizy średniego terminu oraz dowiesz się, jak z nich korzystać. Dodatkowo Max przeanalizuje aktualną sytuację na indeksie na podstawie tych narzędzi – z celem dla handlu na 3-4 tygodnie.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Maksymilian Bączkowski

maksymilian- baczkowski

Forex Demo

Zapraszam serdecznie na cykl szkoleń online poświęconych mojemu ulubionemu instrumentowi tradingowemu, jakim jest indeks 30 największych niemieckich spółek – DAX30. Podczas 4 spotkań omówię najważniejsze aspekty handlu na tym indeksie. Zaczniemy od wartościowych podstaw, a skończymy na zaawansowanych kwestiach oraz strategiach stosowanych podczas inwestowania i tradingu. Jeszcze raz zapraszam na ten fascynujący cykl webinarów.

Maksymilian Bączkowski

Daytrader rynków OTC. Założyciel Szczecińskiego Klubu Inwestora “Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli i konferencji poświęconych tradingowi. Twórca autorskiej strategii inwestowania średnioterminowego.

Partner technologiczny kursu

tickmill

Tickmill jest jednym z czołowych brokerów CFD, który oferuje usługi również w Polsce. Od wielu lat spełnia najwyższe standardy rynkowe i dostarcza rozwiązania CFD dla klientów detalicznych oraz profesjonalnych. Aby w pełni uczestniczyć w kursie “DAX30 bez Tajemnic”, otwórz rachunek demonstracyjny w Tickmill.


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO