J2T

Analitycy Citi banku przedstawiają swoją dzienne sygnały i rekomendacje techniczne wraz z aktualizacją krótko i średnioterminowych prognoz. Ponadto, bank przedstawia najważniejsze ich zdaniem wydarzenia ekonomiczne.

Zobacz: Inwestuj bez ryzyka. Otwórz konto i odbierz 30$ na start

Spadek GBP: członek BoE powiedział, że “będzie postępował ostrożnie” w kwestii głosowania za podwyżką

Wzrostu AUD i NZD: amerykańskie akcje wzrosły wczoraj, co oddala rynkowe ryzyko

Spadek CNH: The China Foreign Exchange Trade System opublikował nowy indeks walutowy CFETS (bierze pod uwagę głównych partnerów handlowych Chin)

Forex Demo

Inflacja z UK: odczyt z listopada 2014 był słaby, stąd bank oczekuje powrotu inflacji w ujęciu r/r powyżej zera. Chyba, że dostaniemy nowy, duży impuls deflacyjny. Bank sądzi, że okres z ujemną inflacją r/r jest prawdopodobnie zakończony.

źródło: citibank.com
źródło: citibank.com

Według analityków Citi wzrostowe sygnały możemy obserwować na USD w stosunku do walut azjatyckich. Sygnał te są póki co kontynuacją tego, co wskazywał model banku w poprzednim tygodniu (piątek).

akademia baner pojedynczy wpis żółty

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO