J2T

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Niedawny spadek Bitcoina (BTC) wywołał ogromny strach w branży kryptowalut. Niektórzy uważają, że kryptowalutowa hossa dobiegła końca i stracili szansę na realizację zysków.
Jednak popularny analityk kryptowalut uspokoił wszystkich, mówiąc, że para handlowa Ethereum/Bitcoin trzyma się całkiem dobrze w tych okolicznościach.

Prognozuje również, że ETH osiągnie lepsze wyniki niż Bitcoin dzięki nadchodzącemu zatwierdzeniu Ethereum ETF, obejmując wszystkie altcoiny Ethereum. Mając to na uwadze, jeden konkretny altcoin Ethereum jest gotowy do wzrostu, gdy ETF ETH wystartuje.

Posiadacze ETH osiągną znaczne zyski do końca roku

Według wybitnego analityka kryptowalut Altcoin Sherpa, BTC i ETH znajdują się obecnie na świetnych pozycjach zakupowych. Analityk twierdzi jednak, że Ethereum jest w lepszej sytuacji.

Ta prognoza ETH opiera się na nadchodzącym zatwierdzeniu Ethereum ETF, które ma się zmaterializować do końca lata. Gdy to zostanie osiągnięte, ETH wystartuje i osiągnie nowy ATH do końca roku.

ETH zabierze również ze sobą wszystkie altcoiny Ethereum, zapewniając ogromną szansę na zysk każdemu, kto inwestuje teraz w ekosystem Ethereum. Obecnie ETH kosztuje około 2 992 USD, co oznacza spadek o około 11% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Na szczęście wolumen obrotu Ethereum jest wysoki, co jest doskonałym wskaźnikiem dla ETH i innych monet Ethereum.

Spadek ceny Bitcoina powoduje chaos na rynku kryptowalut

Niedawno BTC zaszokował posiadaczy tej kryptowaluty, spadając dość gwałtownie poniżej 58 tys. dolarów. Spadek dotknął BTC i wiele innych altcoinów, w efekcie czego większość rynku kryptowalut zanurkowała.

Prognozy dotyczące Bitcoina są obecnie bardzo zróżnicowane, niektórzy wzywają do dalszych spadków, podczas gdy inni twierdzą, iż odbicie jest nieuchronne. Musimy więc po prostu poczekać i zobaczyć, co stanie się z BTC.

Podczas gdy my to robimy, nowe tokeny wciąż odnotowują zyski, a jeden konkretny projekt ma najmocniej wzrosnąć wraz z nadchodzącym wzrostem Ethereum pod koniec roku. Eksperci twierdzą, że inwestowanie w niego może pomóc posiadaczom BTC odzyskać straty, a nawet osiągnąć znaczne zyski.

RCOF – Altcoin Ethereum, który wkrótce będzie najmocniej zyskiwał na wartości

Według wielu ekspertów i analityków kryptowalut, czas Ethereum na zabłyśnięcie zbliża się z każdym dniem. Kiedy ETH wzrośnie i osiągnie lepsze wyniki niż BTC, altcoiny będą radzić sobie jeszcze lepiej, a RCO Finance to altcoin Ethereum, który będzie świecić najjaśniej.

Eksperci twierdzą, że RCOF jest tokenem do kupienia już teraz, ponieważ jest to nie tylko token, którym można handlować na rynku, ale także projekt, który przynosi najnowocześniejszą technologię i jedne z najlepszych użyteczności, jakie można uzyskać.

Mianowicie, RCO Finance opracowało własnego robo-doradcę AI, który robi znacznie więcej niż boty handlowe, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Robo-doradca RCO Finance tworzy dostosowane strategie handlowe dla wszystkich posiadaczy RCOF w oparciu o ich preferencje, w tym awersję do ryzyka, cele finansowe i warunki rynkowe.

Platforma RCO Finance zapewnia użytkownikom dostęp do ponad 12 500 klas aktywów na całym świecie, w tym kryptowalut, funduszy ETF, obligacji, akcji, towarów i walut. Posiada również przyjazny dla użytkownika interfejs, który znacznie ułatwi handel wszystkimi tymi aktywami.

RCO Finance wykorzystuje również sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do analizy rynku i opracowania najlepszej możliwej strategii w oparciu o preferencje każdego posiadacza.

Forex Demo

Analizuje trendy rynkowe, znajduje solidne możliwości inwestycyjne i automatycznie realizuje transakcje w oparciu o preferencje użytkowników. W ten sposób oferuje solidny token z doskonałą tokenomią i zapewnia ludziom sposób na osiąganie stałych zysków na rynku kryptowalut.

Ponadto, dzięki wykorzystaniu technologii blockchain, RCO Finance obniża koszty transakcji i sprawia, że handel jest znacznie tańszy niż w przypadku innych systemów.

Ponad 3000% zwrotu z inwestycji w przedsprzedaży dzięki najbardziej obiecującemu altcoinowi Ethereum

Token RCO Finance, RCOF, znajduje się obecnie na pierwszym etapie publicznej przedsprzedaży i jest dostępny w cenie 0,01275 USD za token. Przedsprzedaż RCOF idzie dobrze gromadząc ponad 500 tys. dolarów w rekordowym czasie.

RCO Finance przeprowadzi przedsprzedaż RCOF w 4 etapach plus runda bonusowa, dając każdemu uczciwą możliwość dołączenia i zdobycia tokenów RCOF po okazyjnej cenie. Gdy RCOF osiągnie poziom między 0,4 a 0,6 USD, rozpocznie się handel na giełdach, oznaczając ponad 3000% zysków dla tych, którzy kupią teraz.

Jeśli zainwestujesz 1000 USD teraz, możesz potencjalnie zarobić 30 000 USD w momencie uruchomienia.

Należy jednak pamiętać, że eksperci twierdzą, iż prawdziwa zabawa rozpocznie się, gdy więcej osób zacznie korzystać z RCO Finance do codziennego handlu. W połączeniu z nadchodzącym wzrostem Ethereum, RCOF prawdopodobnie przekroczy swój cel 3000% do końca roku!

Na co jeszcze czekasz? Dołącz do przedsprzedaży RCO Finance!

KUP TOKENY RCOF W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $RCOF:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny, kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO