J2T
     Już jutro ostatnie czerwcowe spotkanie zaawansowanych konsultacji Fibonacci Team od Kuchni Advanced. Przed nami nowy miesiąc i kolejna dawka praktycznych analiz, unikalnej wiedzy oraz ciekawych okazji inwestycyjnych. 

     Zapraszamy na cotygodniowe spotkania podczas których ponownie prowadzić będziemy wspólne  wielowymiarowe analizy z poziomu platformy MT4, przeprowadzimy symulację Live Tradingu z wykorzystaniem metody stopniowego odsłaniania wykresu, zaprezentujemy powody decyzyjne zawartych transakcji i  podzielimy się elementami własnej strategii handlu.

PLAN PROJEKTU

     Każdy nowy uczestnik naszych konsultacji otrzyma od nas specjalnie przygotowany dziennik transakcyjny oraz wartościowe opracowanie wykorzystywanej przez nas Strategii Europejskiej wraz z instrukcją VIDEO prezentującą zasady oraz  okoliczności jej stosowania. W trakcie kolejnych spotkań konsultacyjnych na bieżąco będziemy się koncentrować na okazjach płynących z tej metodologii handlu, co pozwoli na gromadzenie wartościowych spostrzeżeń oraz systematyczne utrwalanie techniki, dlatego  ponownie zapraszamy serdecznie uczestników naszych czerwcowych webinarów!

     Więcej informacji na temat projektu FTOK Advanced przedstawiamy w poniższym Video:
(Zalecamy zmienić jakość odtwarzania z poziomu YT na 720p HD, w celu uzyskania najwyższej rozdzielczości obrazu.)

     
     Spotkania zaawansowanej części FTOK realizowane będą we wtorki po wersji podstawowej (ok.19:40) – podobnie jak miało to miejsce w czerwcu. Wszystkich chętnych do wspólnych analiz zapraszamy do zapisów na lipcowe konsultacje. Szczegóły poniżej.

ZAPISY

     Dokonanie zapisu na lipcowe konsultacje następuje poprzez wysłanie maila na adres: kontakt@fiboteamschool.pl z załączonym potwierdzeniem przelewu na kwotę 246 PLN brutto (200 PLN + 23% Vat) dokonanego na konto bankowe Fibonacci Team School (działające pod Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości):

              Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
15 1140 1010 0000 5158 5300 1116

TYTUŁEM:
FTOKA, LIPIEC 2013, IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA


Podana cena obejmuje 4 spotkania konsultacyjne zaplanowane na lipiec.


REGULAMIN
  1. Poprzez zgłoszenie rozumie się dokonanie przelewu bankowego na kwotę 246 PLN (brutto) na podane wyżej konto bankowe ORAZ wysłanie drogą mailową potwierdzenia przelewu na adres mailowy zaznaczony w niniejszej ofercie.
  2. Cena obejmuje 4 spotkania webinarowe – po jednym w każdym tygodniu czerwca, nagrania ze spotkań oraz (dla nowych Uczestników) materiały i video dotyczące Strategii Europejskiej, a także specjalnie przygotowany dziennik transakcyjny.
  3. W przypadku, w którym uczestnik z przyczyn losowych nie może wziąć udziału w konsultacjach danego dnia, organizator udostępnia nagranie video z opłaconego spotkania.
  4. Wpłat za spotkania czerwcowe dokonać należy najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego pierwszy webinar FTOK Advanced w lipcu (tj. 01.07.2013).
  5. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań na inne w przypadku, gdy ich realizacja w terminie pierwotnym staje się niemożliwa z przyczyn od niego niezależnych.
  6. Każdy Uczestnik, który życzy sobie otrzymać rachunek proszony jest o wysłanie takiej informacji mailowo na adres kontakt@fiboteamschool.pl, wraz z adresem zamieszkania pod który wyślemy paragon. Istnieje także możliwość otrzymania faktury, którą również wystawimy na prośbę Uczestnika.


Zapraszamy serdecznie na lipcowe spotkania!
Fibonacci Team

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

Forex Demo

OTWIERAM KONTO DEMO