J2T
     Zgodnie z zapowiedzią ogłaszamy konkurs… Mamy do rozdania 14 wejściówek na najbliższe zaawansowane konsultacje Fibonacci Team od Kuchni Advanced, które odbędą się po wersji podstawowej we wtorek 30.07.2013 o godzinie 19:45! 

     Jeżeli chcecie sprawdzić jak wyglądają nasze cotygodniowe rozszerzone spotkania i analizy rynkowe z symulacją live tradingu zapraszamy do działania!KTO OTRZYMA BILET WSTĘPU?

Pierwsze 14 osób, które odpowiedzą prawidłowo na trzy poniższe pytania testowe oraz wyślą swoje odpowiedzi na adres: kontakt@fiboteamschool.pl w PONIEDZIAŁEK 29.07.2013 OD GODZINY 12:00.


1. Poziom PHI (duże ‘fi’) zaliczany jest do:
A. Zniesień zewnętrznych
B. Zniesień wewnętrznych
C. Projekcji cenowych
D. Ekspansji cenowej

2. Najistotniejsza i najbardziej jednoznaczna korelacja łączy parę EURUSD z parą:
A. USDCAD
B. USDCHF
C. GBPJPY
D. EURGBP

3. Układy AB=CD są z definicji formacjami:
A. Kontynuacji trendu
B. Odwrócenia trendu
C. Składającymi się z pięciu fal
D. Występującymi tylko w trzeciej fali (zgodnie z Teorią Fal Elliott’a)


Pod uwagę bierzemy tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane w podanym wyżej terminie tj. poniedziałek 29.07.2013 od godziny 12:00.

Zapraszamy do udziału! 🙂

Fibonacci Team

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

Forex Demo

OTWIERAM KONTO DEMO