J2T
     Na wykresie H4 GOLD obserwujemy w pełni ukształtowaną strukturę korekty prostej w trwającym trendzie spadkowym. Rynek wyhamował rozpoczęte 28 czerwca 2013 wzrosty na zasięgu FE 100.0 dla kształtującej się struktury korekcyjnej testując dwukrotnie wspomniany poziom. 
GOLD H4
     Jeżeli reakcja na ten układ zostanie modelowo zachowana notowania mogą powrócić w okolice ostatniego dołka. Rynek wciąż ma jeszcze miejsce na przetestowanie wyznaczonego w naszej ostatniej analizie silnego obszaru zgrupowania ważnych poziomów Fibo: wewnętrznego 61.8% oraz zewnętrznego 161.8% (treść analizy TUTAJ).
GOLD W1
     W przypadku dalszych wzrostów najbliższymi strefami oporu mogą być kolejne zasięgi korekty na poziomach FE 127.2 (tutaj zgrupowanie z dołkami poprzedniej korekty wzrostowej) oraz 161.8 (równość z falą wzrostową poprzedniej korekty).
GOLD H4
     Zachęcamy do obserwacji złota…
Fibonacci Team

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

Forex Demo

OTWIERAM KONTO DEMO