J2T
DayTrader Event 2013
19.04.2013 – 21.04.2013 Łódź
     W połowie kwietnia mieliśmy okazję uczestniczyć w III edycji ogólnopolskiego zjazdu niezależnych traderów Daytrader Event 2013, który w tym roku odbywał się w Ośrodku “Campoverde” w Łodzi. Podczas trzydniowego wydarzenia uczestnicy wzięli udział w serii 8 szkoleń prowadzonych przez aktywnych inwestorów i praktyków działających zarówno na giełdach amerykańskich jak i rynku walutowym. Zjazd był kolejną wspaniałą okazją  by poznać środowisko traderów, nawiązać ciekawe znajomości, porozmawiać o różnorodnym podejściu do handlu, czy wymienić się doświadczeniami.

     Ponownie wśród zaplanowanych prelekcji znalazł się wykład przygotowany przez Fibonacci Team, który poprowadził Łukasz Fijołek. Tematem spotkania był “stały układ geometryczny oparty na wybranych elementach strategii Ichimoku”. Podczas prezentacji przedstawione zostały techniki oparte na wyselekcjonowanych elementach wspomnianej metodologii z uwzględnieniem specyficznych parametrów narzędzia oraz geometrii rynku.

Fibonacci Team

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

Forex Demo

OTWIERAM KONTO DEMO