J2T
     Już jutro (tj. 2.04.2013) o godzinie 19:00 zapraszamy na kolejne darmowe konsultacje webinarowe “Fibonacci Team od Kuchni”. Podczas spotkania przedstawione zostaną ostatnie transakcje zaprezentowane na blogu oraz na facebooku. Wyjaśnimy motywy otwarcia pozycji z uwzględnieniem elementów wykorzystywanych technik i strategii inwestycyjnych. Kolejny raz zachęcamy do przygotowania pytań oraz tematów, które chcielibyście poruszyć w kontekście wspomnianych zagadnień.
     Uczestnicy obecni na piewszym naszym spotkaniu otrzymają link do pokoju webinarowego mailowo przed rozpoczęciem konsultacji. Wszyskie pozostałe osoby, które chciałyby uczestniczyć w jutrzejszym webinarze zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:
fiboteam.zapisy@gmail.com
Temat wiadomości: “Fibonacci Team od Kuchni”


Zapraszamy serdecznie!
Fibonacci Team
     

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

Forex Demo

OTWIERAM KONTO DEMO