J2T

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Wiele osób zwróciło ostatnio uwagę na branżę kryptowalut po darowiźnie BTC, którą bliźniacy Winklevoss przekazali kandydatowi na prezydenta USA Donaldowi Trumpowi przed wyborami prezydenckimi w USA. Wydarzenie to wywarło dobre wrażenie na osobach spoza sieci Web3, które zainteresowały się kryptowalutami i zidentyfikowały ETFSwap (ETFS) jako ekosystem, w którym można rozpocząć swoją kryptowalutową podróż.

ETFSwap (ETFS) to platforma, od której należy rozpocząć swoją podróż inwestycyjną

ETFSwap (ETFS) to zdecentralizowana platforma inwestycyjna, która przyciągnęła uwagę wielu przed wyborami prezydenckimi w USA ze względu na uproszczone inwestowanie.

ETFSwap (ETFS) to nie tylko platforma handlowa dla tych, którzy chcą uzyskać ekspozycję na aktywa kryptograficzne, ale także dla inwestorów, którzy chcą inwestować w tradycyjne aktywa.

ETFSwap (ETFS) tokenizuje fundusze giełdowe (ETF) i udostępnia je do handlu na blockchainie. Pozwala to entuzjastom kryptowalut łatwo uczestniczyć w rewolucji kryptowalutowych funduszy ETF i inwestować w fundusze kryptowalutowe, takie jak Spot Bitcoin ETF. Przeniesienie tych funduszy ETF na blockchain pozwala również tradycyjnym inwestorom na przeprowadzanie transakcji ETF w bezpieczniejszy i prostszy sposób.

Ci tradycyjni inwestorzy będą cieszyć się najlepszym przyjaznym dla użytkownika interfejsem podczas korzystania z ETFSwap (ETF), który jest znacznie lepszy niż to, do czego są przyzwyczajeni w ramach scentralizowanych platform handlowych.

Integralną częścią platformy transakcyjnej jest jej natywny token, ETFSwap (ETFS), zapewniający użytkownikom najlepsze doświadczenia, ponieważ inwestorzy mogą łatwo przekonwertować token kryptograficzny na preferowany ETF.

ETFSwap (ETFS) oferuje również handel z dźwignią finansową dla inwestycji ETF, umożliwiając inwestorom wykorzystanie do 5x dźwigni finansowej w transakcjach ETF, aby pomóc im zmaksymalizować zyski. Inwestorzy będą również mieli do dyspozycji narzędzia oparte na sztucznej inteligencji (AI), aby zapewnić sobie bardzo opłacalną podróż inwestycyjną.

Te narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, ETF Screener i ETF Tracker, oferują analizę predykcyjną, zapewniając użytkownikom platformy ETFSwap (ETFS) wgląd w przyszłe wyniki ich potencjalnych transakcji. Narzędzia te są również stale rozwijane i ulepszane poprzez gromadzenie nowych danych, dzięki czemu inwestorzy nadal mogą cieszyć się atrakcyjnymi zyskami ze swoich transakcji.

Użytkownicy, którzy zainteresowali się kryptowalutami dzięki niedawnym wydarzeniom związanym z Donaldem Trumpem i wyborami prezydenckimi w USA, mogą to zrobić, po prostu wymieniając swoje tokeny ETFSwap (ETFS) na inne aktywa kryptograficzne w trybie całkowicie zdecentralizowanego finansowania (DeFi).

Inwestorzy zainteresowani dostępem do ekscytujących funkcji platformy handlowej rozpoczęli już zakup tokena kryptograficznego po jego aktualnej cenie 0,01831 USD w trwającej przedsprzedaży. Posunięcie to jest uważane za strategiczne, ponieważ oczekuje się, że token ETFSwap (ETFS) wzrośnie w dalszej części roku, zwłaszcza po wyborach prezydenckich w USA.

Bliźniacy Winklevoss przekazują Bitcoina (BTC) na kampanię prezydencką Donalda Trumpa w USA

Bliźniacy Winklevoss, Cameron i Tyler Winklevoss, ujawnili niedawno, że przekazali darowiznę w BTC na kampanię Donalda Trumpa przed listopadowymi wyborami prezydenckimi w USA. Cameron i Tyler indywidualnie przekazali 15,47 Bitcoinów (BTC) Donaldowi Trumpowi. Bliźniacy ujawnili również, że będą głosować na Donalda Trumpa, gdy odbędą się wybory prezydenckie w USA i przedstawili powody, dla których będą głosować na Donalda Trumpa.

Forex Demo

Wspomnieli, że Donald Trump jest pro-kryptowalutowy, nawiązując do faktu, że były prezydent USA potwierdził swoje poparcie dla Bitcoina (BTC) i innych kryptowalut, takich jak ETFSwap (ETFS). Wspomnieli również, że Donald Trump jest pro-biznesowy, w przeciwieństwie do prezydenta Joe Bidena, który, jak twierdzili, wykorzystał system bankowy jako broń przeciwko firmom Bitcoin (BTC).

W międzyczasie Donald Trump zapewnił również, że zakończy wojnę Bidena z Bitcoinem (BTC) i kryptowalutami, jeśli zwycięży w wyborach prezydenckich w USA. Dzięki temu rośnie przekonanie, że Bitcoin (BTC) i szerszy rynek kryptowalut mogą cieszyć się ogromnymi zyskami w następstwie wyborów, w zależności od ich wyniku.

Wnioski dotyczące byczej perspektywy ETFSwap

ETFSwap (ETFS) niewątpliwie ma bycze perspektywy, z wieloma wydarzeniami, które mogą pozytywnie wpłynąć na cenę tokena kryptograficznego. W związku z tym teraz jest doskonała okazja do zakupu ETFSwap (ETFS), zanim jego cena gwałtownie wzrośnie.

Poza tym platforma beta ETFSwap (ETFS) ma zostać uruchomiona za 30 dni, więc najlepiej jest zgromadzić natywny token platformy, aby móc rozpocząć handel, gdy to nastąpi.

Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny, kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO